AÇIK GRUPLARIMIZ

Sınav dönemi ayrımı yapmaksızın, hali hazırda kayıtları devam eden bütün YDS, YÖKDİL, YDS Ön Hazırlık, ve Okuma-Kelime-Çeviri-Test kurslarımızın güncel program bilgilerine, kontenjan durumlarına ve ders saatleri gibi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi +
ONLINE KAYIT

Katılmak istediğiniz eğitim programının detaylarını inceledikten sonra kayıt olmaya mı karar verdiniz? Dilediğiniz eğitim programımıza bu bölümü kullanarak birkaç dakika içinde “ön kayıt” yaptırabilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol +
ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Varoluş sebebimiz olan sevgili öğrencilerimizin, bizimle yaşadıkları kurs deneyimlerinin ardından, genel olarak kurumumuz ve kurumumuzun eğitime bakış açısıyla ilgili birinci elden değerlendirmelerini okuyabilirsiniz.

Tüm Görüşler +
GURUR TABLOMUZ

Başarılarıyla övünç kaynağımız olan ve her seferinde göğsümüzü kabartıp işimize daha bir aşkla ve daha sıkı sarılmamızı sağlayan binlerce öğrencimizden bazılarının bize ulaşan YDS ve IELTS sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

Gurur Tablomuz +

ONLINE EĞİTİM SİSTEMLERİMİZ

 • SORUN YOK! ARTIK UZAKTANYDS VAR!

  İngilizce sınavlar alanında Türkiye’nin en iyisi olan uzman kadromuz, Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ yönetiminde 2006 yılından beri her yıl binlerce adayı başta YDS olmak üzere İngilizce sınavlara hazırlamaktadır.

  #

  Ankara’da olup kurslarımıza katılarak bizlerden yüz yüze eğitim alma imkânı bulan adaylar elde ettikleri başarılar ile şimdiye kadar haklı gururumuz olmayı başardılar. Ancak, Ankara dışındaki adaylara yeteri kadar ulaşamamak bizleri son derece üzüyor ve düşündürüyordu. Bu düşüncelerin bir ürünü olarak UZAKTANYDS.COM hayata geçirildi.

  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde olup bizlere ulaşamayan adaylara da YDS’de Türkiye rekorları kırmak için UZAKTANYDS.COM ile önemli bir imkân sunuyoruz. Artık, İngilizce sınavlarda başarıyı hedefleyen herkes, internet bağlantısı olan her yerden ulaşabildiği UZAKTANYDS.COM sayesinde English Exam Center çatısı altında sunulan kaliteli eğitime erişebiliyor.

  SEN DE VAKİT KAYBETME! HEMEN TIKLA, ÖĞRENMEYE BAŞLA!

 • Online YDS Kursu mu arıyorsunuz?

  YDS hazırlık alanında giderek artan uzaktan eğitim talebini dikkate alan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ yönetimindeki ENGLISH EXAM CENTER bu alandaki kaliteli, nitelikli ve doğrudan amaca hizmet eden bir online YDS eğitimi portalı hazırladı.

  Şimdi UZAKTANYDS.COM Zamanı!

  Merkezi Ankara’da bulunan ve her yıl binlerce öğrenciyi YDS ve diğer İngilizce sınavlara hazırlayan ENGLISH EXAM CENTER sanal dershane boyutu olan www.uzaktanyds.com ile hizmetinizde.

  Tüm Türkiye Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmış olan uzaktan eğitim sistemi ile yani ENGLISH EXAM CENTER’ın sanal dershanesi olan www.uzaktanyds.com ile İngilizce sınavlara hazırlanıyor.

  Sen de uygun eğitim paketini seç ve hemen çalışmaya başla!

 • KÖTÜ TECRÜBELERİNİZİ UNUTUN!

  “Daha önce de uzaktan eğitimi denedim ama istediğim gibi olmadı. Bu yüzden uzaktan eğitim düşünmüyorum.” diyenler bile YDS’ye www.uzaktanyds.com ile hazırlanıyor. Neden mi? Çünkü erişim kolaylığı, dopdolu içeriği, kendine has eğitim tarzı ve elbette Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ kalitesi ile www.uzaktanyds.com bugüne kadarki bütün online YDS eğitimlerinden farklı!

 • Size uygun eğitim paketine karar verdikten sonra burayı tıklayınız. SATIN AL işlemini gerçekleştirmek üzere www.uzaktanyds.com sitemize yönlendirileceksiniz.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Eğitim sistemlerimiz ve yayınlarımız ile YDS'de başarı size çok yakın!

 • www.passagework.com İngilizce Sınavlara Hazırlık konusunda uzman olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından “Sınavlarda en çok okuma parçalarında problem yaşayan, okuduğunu anlamakta zorluk çeken ve kelime bilgisi az olan bir adaya hem sınav notunu artırmak için hem de İngilizcesini geliştirmek için nasıl yardımcı olabiliriz?” sorusuna cevap bulmak adına hazırlanmış, içerik olarak Türkiye’nin en kapsamlı sistemidir.

  Passagework

  www.passagework.com, okumanın dil öğrenimindeki gözardı edilemeyecek öneminden yola çıkarak okuma parçaları aracılığıyla adayların diğer dil becerilerini geliştirmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Sistem, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği danışmanlığında hazırlanmış, TÜBİTAK onaylı ve destekli bilimsel bir İngilizce öğretme programıdır.

  Sistem, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği danışmanlığında hazırlanmış, TÜBİTAK onaylı ve destekli bilimsel bir İngilizce öğretme programıdır.

  www.passagework.com sistemi kullanıcı dostu olan Eğitim Paneli sayesinde sizlerin İngilizce Sınavlara Hazırlıkta en önemli kaynaklarından biri olacaktır. Sistemimizi daha detaylı keşfetmek ve İngilizce sınavlara www.passagework.com ekibi ile son kez hazırlanmak için sizi de ailemizin bir üyesi olmaya davet ediyoruz.

 • passagework.com

  PassageWork eğitim setlerimizi detaylı incelemek ve satın almak için tıklayınız...

SON HABERLER

NEDEN EEC ?

 • Nitelikli ve uzman öğretim kadrosu
 • Kapsamlı ve hedefe yönelik kurs içeriği
 • Ücretsiz sunulan özgün basılı yayınlar
 • Uzaktan eğitim desteği

EEC DİL OKULU AİLESİ

English Exam Center Ailesine Siz de Katılın !

%100 ÖĞRENCİ MEMNUNİYETİ
%100 BAŞARI

NEDEN EEC ?

 • Birebir bir ilgi üstüne kurulu eğitim
 • Öğrenim sürecinin yakından takibi
 • Doğru yönlendirme
 • Size İngilizceyi sevdirecek sıcak atmosfer

HAKKIMIZDA

English Exam Center, bugüne kadar İngilizce sınavlara hazırlanırken on binlerce adaya ışık tutmuş birçok yayına imza atmış olan ve halen İngilizce sınavlar üzerine dersler veren İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından kurulmuştur.

Adres: Mithatpaşa Caddesi, No:33 Kızılay, Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 417 69 10
Faks: (0312) 417 65 92
BANKA HESAP BİLGİLERİ
BANKA ADI: Garanti Bankası
IBAN: TR30 0006 2000 5280 0006 2974 00
HESAP SAHİBİ: DİL AKADEMİSİ EĞİTİM VE YAYINCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Son Tweetler

Facebook