YURTDIŞI EĞİTİM

"EEC - ENGLISH EXAM CENTER Güvenilir ve Yüksek Kalitede Hizmet veren CANDELAS ULUSLARARASI EĞİTİM ile Siz Öğrencilerimiz için çok özel anlaşma yapmıştır. Bu anlaşma ile artık Yurt Dışında Eğitiminiz ile ilgili her türlü desteği bizlerden alabileceksiniz.
 
Günümüzde, yurt dışında eğitim almak size oldukça önemli avantajlar sağlayan bir olgu haline gelmiştir. Belirli bir süre için yurt dışı deneyimine sahip olmak sizlere gelecekteki kariyerinizde hissedilir avantajlar sağlayacaktır. Yurt dışında genel olarak şu deneyimleri kazanmanız mümkündür; dil kursları, staj, yaz kampları, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora ve sertifika programları...
 
Sizler için en uygun olan ülkelerden, başta Amerika olmak üzere, Kanada, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda, İspanya, İrlanda ve Malta´da ve diğer Avrupa ülkelerinde bulunan tüm seçenekleri sunmaktayız. Yurt Dışında Eğitim imkânından faydalanmak isterseniz, telefon veya elektronik posta aracılığıyla ya da ofisimize gelerek, gereksinim duyduğunuz her türlü bilgiyi, en uygun eğitimin seçimini, programın ücretleri, başlangıç ve bitiş tarihleri, başvuru koşulları, gerekli evraklar, vb. ile ilgili tüm hizmetleri bizlerden ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Diğer bir deyişle, kursa kendi başınıza başvuru yapmanız durumunda ödeyeceğiniz ücrete ek olarak herhangi bir ücret ödemezsiniz. Üniversite, yüksek lisans ve doktora programlarına başvurular, daha uzun bir süreci kapsadığı ve çok daha profesyonel ve titiz bir çalışmayı ve yetkin bir ekibi gerektirdiği için, bu hizmetten belirli bir danışmanlık ücreti alınmaktadır. Başvuru yapılacak okulun belirlenmesinden, sınav takviminin hazırlanmasına, başvuru listesinin oluşturulmasından gerekli tüm evrakların hazırlanıp başvuru paketinin gönderilmesine kadar tüm işlemler, tarafımızca yürütülür. Başvurular yapıldıktan sonra, ilgili okullarla gereken tüm yazışmalar ve işlemler, kabul gelene kadar, bizim tarafımızdan yapılır. Akademik eğitim ile ilgili başvuruların gerektirdiği profesyonellik ve titizlik, bunları sağlamanın tek yolu olan iyi bir ekip çalışması ve tüm bunların getireceği güven duygusunu bizimle yaşayabilirsiniz."EEC ile YURT DIŞINDA Alabileceğiniz Bazı Eğitimler:
 
*İngilitere'de BURSLU İngilizce kursları
*İngiltere'de tüm alanlarda İngilizce kursları ve sertifika eğitimleri
*Malta'da İngilzice kursları ve sertifika eğitimleri
*Amerika'da İngilizce kursları ve sertifika eğitimleri
*Amerika'da lise eğitimi
*İngiltere'de üniversite eğitimi ve master
*Amerika'da üniversite eğitimi ve master
*Almanya, Belçika, Avusturya gibi Avrupa ülkelerinde üniversite eğitimi ve master
*Estonya'da üniversite eğitimi ve yaz okulları
*Litvanya'da üniversite eğitimi ve yaz okulları
*Polonya'da üniversite eğitimi ve yaz okulları
*Macaristan'da üniversite eğitimi ve yaz okulları
 
SİZLERİ SINIRLARINIZI AŞMAYA DAVET EDİYORUZ...
 
English Exam Center’ın Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Çözüm Ortağımız olan "Candelas Eğitim Hizmetleri" tarafından yürütülmektedir.
 
Detaylı bilgi için lütden 0.312.417 69 10'u arayarak EEC Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi alınız.
 

HAKKIMIZDA

English Exam Center, bugüne kadar İngilizce sınavlara hazırlanırken on binlerce adaya ışık tutmuş birçok yayına imza atmış olan ve halen İngilizce sınavlar üzerine dersler veren İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından kurulmuştur.

Adres: Mithatpaşa Caddesi, No:33 Kızılay, Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 417 69 10
Faks: (0312) 417 65 92
BANKA HESAP BİLGİLERİ
BANKA ADI: Garanti Bankası
IBAN: TR30 0006 2000 5280 0006 2974 00
HESAP SAHİBİ: DİL AKADEMİSİ EĞİTİM VE YAYINCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Son Tweetler

Facebook