0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

Uğur ALBAYRAK

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ – YAZAR

1985 yılında Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Giresun’da tamamladı ve 2003 yılında ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında aynı bölümden mezun oldu. 2007-2009 yılları arasında çeşitli dil okullarında başta YDS, YÖKDİL, YKSDİL ve TOEFL, IELTS gibi İngilizce sınav grupları olmak üzere Genel İngilizce gruplarına da ders verdi.

2009 yılında English Exam Center bünyesine dahil oldu. O zamandan beri başta YDS, YÖKDİL ve üniversiteye giriş dil sınavı olan YKSDİL olmak üzere İngilizce sınavlar üzerinde uzmanlaştı ve bu sınavlar üzerine çeşitli yayınlar hazırladı. Ayrıca YDS / YÖKDİL Ön Hazırlık gruplarının da koordinatörlüğünü yaptı.

Uğur ALBAYRAK Hâlihazırda YDS, YÖKDİL ve YKSDİL alanında çeşitli yayınlar ve uzaktan eğitim siteleri için içerik üretmeye devam etmektedir.

Şu anda English Exam Center’da YDS, YÖKDİL ve YKSDİL sınav uzmanı olarak çalışmakta olan ve aktif olarak ders veren Uğur Albayrak, ayrıca www.passagework.com ve www.uzaktanyds.com siteleri aracılığıyla da Ankara’da kurslarına ulaşamayan adaylara hizmet vermeye devam etmektedir.

  • 0312 417 69 10
YAYINLARI
# KİTAP ADI
1 Passagework YDS / YÖKDİL Ön Hazırlık Seviye 1-2-3
2 Passagework YDS / YÖKDİL Ön Hazırlık Seviye 4
3 Passagework YDS / YÖKDİL Ön Hazırlık Seviye 5
4 Passagework YDS / YÖKDİL Ön Hazırlık Seviye 6
5 PassageWork YDS / YÖKDİL Ön Hazırlık Kelime Canavarı
6 YDS Sınav Stratejileri 3 - Soru Bankası
7 YDS Sınav Stratejileri 5 - Çözümlü Deneme Kitabı
8 YÖKDİL Sosyal Mini Denemeler (Çözümlü)
9 YÖKDİL Sağlık Mini Denemeler (Çözümlü)
10 YÖKDİL Fen Mini Denemeler (Çözümlü)
11 YKSDİL İngilizce Tamamı Çözümlü Deneme Kitabı
12 YDS'nin Şampiyonu
13 Test Attack YDS Soru Bankası
Başa Dön