0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

Suat GÜRCAN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ – YAZAR – EEC DİL OKULU’NUN KURUCUSU

1981 yılında Afyonkarahisar’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Afyonkarahisar’da tamamlayan Suat Gürcan, 1999 yılında Afyon Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olarak ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazandı ve 2003 yılında aynı bölümden mezun oldu. 2003-2006 yılları arasında Çankaya Üniversitesi İngilizce Hazırlık okulunda okutmanlık yaptı ve çeşitli dil okullarında KPDS - ÜDS - YDS derslerine girdi.

2006 yılında Rıdvan GÜRBÜZ ile birlikte English Exam Center’ı kurdu ve 2006 yılından beri YDS ve YÖKDİL başta olmak üzere İngilizce Sınavlar üzerinde uzmanlaştı.YDS alanında kırka yakın yayını olan Suat GÜRCAN, İngilizce sınavlar ile ilgili kitaplar hazırlamaya ve çeşitli uzaktan eğitim siteleri için içerik üretmeye devam etmektedir.

Şu anda English Exam Center’da YDS ve YÖKDİL gruplarında aktif olarak ders veren Suat GÜRCAN, ayrıca www.passagework.com, www.uzaktanyds.com, www.tipdil.com ve www.uzaktanyokdil.com siteleri aracılığıyla da Ankara’da kurslarına ulaşamayan adaylara ve tüm Türkiye'de sınavlara hazırlanan adaylara hizmet vermeye devam etmektedir.

  • 0312 417 69 10
YAYINLARI
UZAKTAN EĞİTİM / YAZILIM PROJELERİ
# PROJE ADI
1 www.passagework.com
2 www.uzaktanyds.com
3 www.tipdil.com
4 www.uzaktanyokdil.com
5 www.ingilizcekitapmarketi.com
Başa Dön