YDS ÖN HAZIRLIK

YDS ÖN hazırlık gruplarının programları bu alanda birçok kitap yayınlamış, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmaktadır ve YDS  Ön hazırlık gruplarında dersler bu alanda yayınları olan ve YDS konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli YDS uzmanları tarafından verilmektedir.


Hedefiniz YDS’den iyi bir not almaksa ancak YDS grupları için yeterli altyapınız yoksa, YDS için ön hazırlık yapmayan Genel İngilizce kurslarında vakit kaybetmek istemiyorsanız, YDS'de test edilen okuma, kelime ve dilbilgisi becerilerine yönelik özel bir çalışma yapmak istiyorsanız, ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’ndeki YDS Ön hazırlık gruplarımıza katılabilirsiniz.


- YDS ÖN HAZIRLIK programlarımız temel seviyeden başlayarak sizleri YDS gruplarımıza hazır hale getirecektir.
- YDS ÖN HAZIRLIK programlarımız 150-200 ders saatinden oluşmaktadır
- Kurslarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir.
- Haftaiçi gündüz ve haftasonu 09.30 – 13.00 ve 13.30 -17.00 oturumlarımız mevcuttur.
- Haftaiçi akşam gruplarımızda ise 18.15-21.45 arasında yapılmaktadır.
- Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ile 5 ay arasında değişmektedir.


ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde kayıt olunan tarihte Okuma ve Kelimeye yönelik yayınlarımız verilmektedir. Online eğitim sistemlerimizden olan www.passagework.com için şifre ve bu sistemin nasıl çalışılacağına dair çalışma programı da öğrencilerimize kayıt anında sunulmaktadır. 

ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde uygulanan ve YDS temel alınarak oluşturulmuş Ön Hazırlık programlarında temel İngilizce bilgilerinden başlayarak bir eğitim verilir ve Okuma parçaları aracılığıyla kursiyerlerimizin hem İngilizce dilbilgisi hem de kelime hazinelerini geliştirecek çalışmalar yapılır. Bu çalışmaların yanında, kursiyerlerin YDS mantığına aşina olabilmeleri için en baştan itibaren soru çözüm teknikleri ve sınav stratejileri kullanılarak eğitim verilir. Okuma çalışmaları ve metin analizleri ile İngilizce bir cümleyi nasıl anlayabileceğinizi bütün detayları ile kavrama şansını yakalayacağınız YDS Ön Hazırlık kursunu tamamladıktan sonra YDS gruplarından en üst düzeyde verim alabilecek noktaya gelirsiniz.

150-200 ders saatlik süre içinde tüm adaylar www.passagework.com sitemizden de faydalanmaktadır. www.passagework.com sitemizde bulunan ve YDS ÖN HAZIRLIK için oluşturulan 180 okuma parçası ve 5.000 kelime sayesinde de öğrencilerimiz Okuma ve Kelime konusunda kendilerini geliştirebilmektedir.

YDS hazırlığı yapmak istiyorsanız ve sıradan Genel İngilizce kurslarında boşa harcayacak vaktiniz yoksa YDS Ön Hazırlık programlarımız ihtiyacınız olan İngilizce altyapısını en kısa sürede ve en etkin şekilde sizlere sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

English Exam Center, bugüne kadar İngilizce sınavlara hazırlanırken on binlerce adaya ışık tutmuş birçok yayına imza atmış olan ve halen İngilizce sınavlar üzerine dersler veren İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından kurulmuştur.

Adres: Mithatpaşa Caddesi, No:33 Kızılay, Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 417 69 10
Faks: (0312) 417 65 92
BANKA HESAP BİLGİLERİ
BANKA ADI: Garanti Bankası
IBAN: TR30 0006 2000 5280 0006 2974 00
HESAP SAHİBİ: DİL AKADEMİSİ EĞİTİM VE YAYINCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Son Tweetler

Facebook