GENEL İNGİLİZCE

Daha önce hiç yabancı dil eğitimi almamış ya da yanlış eğitim metotlarıyla başarısız tecrübeler yaşamış olan herkesin ihtiyacı olan tek şey, öğrendiklerini pratiğe dökmesini ve İngilizceyi etkin bir şekilde kullanabilmesini sağlayacak başarılı bir öğrenme tekniğidir. Yalnızca gramer bilgisi ve okuma-yazma becerisinin değil; konuşma, dinleme ve telaffuzun da bir bütün içerisinde verildiği yaklaşım, EEC’yi bu alanda eşsiz kılan en önemli özelliklerdir. EEC Dil Okulu'ndaki Genel İngilizce Programları, rahat ve iyi İngilizce iletişim kurabilmenizi sağlama amacıyla tasarlanmış özel programlardır. Eğitim metodolojimiz yazma ve okuma becerisinden ziyade dinleme ve konuşma becerileri üzerine daha fazla odaklanmıştır.


AB Dil Öğrenme Ortak Çerçeve Programına (CEF) göre dil öğretimi sırasıyla 6 kurdan oluşur:
- Genel İngilizce kursunun başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilerin İngilizce konuşmadaki akıcılıklarını arttırmaya yönelik iletişimsel eğitim modeli devreye girer.

- İngilizce dersler ağırlıklı olarak konuşmaya ve pratiğe dayalıdır. Yazma, konuşma, okuma, dinleme, gramer, telaffuz ve İngilizce kelime bilgisinin bütünleştirildiği bir sistemde ilerler.

- Öğrenciler geleneksel İngilizce derslerin dışında ek olarak online konuşma sınıflarına dahil olabilecekleri bir fırsata sahip olurlar.

- İngilizce dil kursuna başlamadan önce iki aşamadan oluşan İngilizce seviye tespit sınavı yapılır. Yazılı ve sözlü olarak yapılan seviye tespit sınavının sonunda seviye belirlenir ve en uygun sınıf seçilir.

- İngilizce seviye tespit sınavında aynı zamanda öğrencinin dilin hangi noktalarında konuya hâkim, hangi noktalarında zayıf olduğu belirlenerek özel program hazırlanır.- Eğitmenlerin öğrencilerle yeteri kadar ilgilenebilmesi için maksimum 13 kişilik sınıflarda eğitim verilir.

- Genel İngilizce programlarımız Yabancı ve Türk eğitmenler tarafından verilmektedir.

- Her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanarak öğrencinin dönem içindeki gelişimi takip edilir, ihtiyaçlarına uygun program oluşturulması sağlanır.

HAKKIMIZDA

English Exam Center, bugüne kadar İngilizce sınavlara hazırlanırken on binlerce adaya ışık tutmuş birçok yayına imza atmış olan ve halen İngilizce sınavlar üzerine dersler veren İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından kurulmuştur.

Adres: Mithatpaşa Caddesi, No:33 Kızılay, Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 417 69 10
Faks: (0312) 417 65 92
BANKA HESAP BİLGİLERİ
BANKA ADI: Garanti Bankası
IBAN: TR30 0006 2000 5280 0006 2974 00
HESAP SAHİBİ: DİL AKADEMİSİ EĞİTİM VE YAYINCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Son Tweetler

Facebook