0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Sıfırdan başlayarak 6 aylık bir süreçte fazla ilerleme kaydettim. Kesinlikle çok verimli bir eğitim süreciydi. Ve tabi ki Yunus hoca ve Rıdvan hoca sayesinde iyi ki varsınız!

KENAN SEFER GÜLMÜŞ

Genel itibariyle yapılan, kurstan ve ortamdan memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Hocamızın tavsiyeleri bize yardımcı oldu. Allah yolunuzu açık etsin inşallah.

BAŞAK YAVUZ

Harika bir kurs. Mükemmel. Hocam şimdiye kadar karşılaştığım en iyi hocaydı.

HANDAN ÖZ

YDS hazırlık kısmında Rıdvan GÜRBÜZ Hocalarımız çok verimli ve keyifli kurs dönemi geçirdim. Öğretmenin alanında gerçekten uzman olmuş, kendimi emin ellerde hissetmemi ve kendime güvenmemi sağladı. Hem moda dil akademisi’ ni hem de kurum bünyesindeki hocaları herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz, yüreğinizin güzelliği ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

HANDAN ÖZ

ÖN hazırlık döneminde ders aldığım YUNUS BAĞCI hocama teşekkür etmeden başlamak istemiyorum. Çok verimli bir ön hazırlık dönemi geçirdim onun sayesinde. Okumalar ve ara testler çok verimli ve yönlendiriciydi.

H.ATAKAN DOĞAN

Özgün ve sistemli çalışma planı sayesinde öğrenciler için gerekli olanın tüm fırsatlar fazlasıyla sunuluyor. Kursa katılan öğrenciler sunulan bu olanakları etkili ve verimli şekilde kullanabilirlerse başarı elde etmeleri mümkün olacaktır. Eleştiri ya da öneri yapacak bir husus ortaya koyamayacak kadar her şey düşünülmüş.

BERK GÖKMEN

Baştan itibaren idare çok ilgili davrandı. Kayıttan sonra her türlü imkan ve kolaylık sağlandı. İngilizce ile arası pek iyi olmayan ben ürkek ve çekingen bir şekilde kursa başladım. C. hocamızın özel ilgisi ve teşviki ile belli bir seviyeye geldim. Genel manada memnuniyetimi dile getirmeliyim. Bu sene benim için çok sıkışık bir sene olduğundan yeteri ilgiyi veremedim. Sizlere tavsiyem İngilizce işine girişeceksiniz MODA DİL doğru adres, ancak bol bol zamana ihtiyacınız olacak.

EMİN ÖLMEZ

Kurstaki eğitim gayet yeterliydi. E. hocanın sayesinde bana çok yol katettim. YDS hakkında önemli bilgiler edindiğime inanıyorum.

CEREN ALAKUŞ ERDOĞAN

E. hoca, sayesinde sorulara nasıl yaklaşmam gerektiğini ve nasıl okumam gerektiğimi öğrendim. Hocamızın paylaştığı ek sorular çok faydalıydı. Çok emek gösterdi. Sadece dersin süresi bana göre kısaydı. Keşke bir ay önceden başlansaydı.

İSİMSİZ

Bir çok kurs ile görüşmeler yaptım. MODADİL kayıt bürosundaki eğitim uzmanlarla görüştüğümde haftaya başlayacak yeni bir kursa kaydetmek yerine beni seviyem konusunda bilgilendirdiler ve gerçekçi bir şekilde istediğim puanı alabilmem için Nisan 2019 YDS'ye hazırlanmam gerektiğini söylediler. Diğer kurslardaki kayıt kabul personelleri sadece sistemlerini anlatıp başlayacak olan bir sonraki kura kayıt yapmamı istemişlerdi. Kayıt bürosundaki eğitim uzmanlarına öncelikli olarak teşekkür ederim. Ön Hazırlık kursuna başladığımızda C. hocamız nasıl bir maratona başladığımızı ve neler yapmamız gerektiğini anlattı. Sıkı bir çalışma maratonuna başladık. 4 ay süresindeki gelişimimi görmek beni çok mutlu ediyor. C. hocamın verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim. Tavsiye olarak kelime sisteminin geliştirilmesi gerekebilir diye düşünüyorum.

SAMET UYAR

17.09.2018 tarihinde başlayan YDS Ön Hazırlık grubuna kaydoldum. Başta ön yargılarım çoktu. C. hocamın anlatım tarzı ve tecrübesiyle İngilizcenin yıllarca ne kadar gereksiz bir korku olduğunu fark ettim. Kısa zamanda çok iyi bir şekilde kelime kapasitem arttı. PassageWork'ü etkin bir şekilde kullanınca kelimeleri kolay bir şekilde öğrendim. Bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir gelişmeyi açıkçası beklemiyordum. Ama gelişmemde sadece sistem değil C. hocanın da büyük katkısı olduğunu belirtmeden geçemem. C. hocam düşünceme göre alanının en iyilerinden birisi ve algısı açık ve çalışmayı seven bir öğrenciyi YDS'ye hazırlayacak tecrübeye sahip. Teşekkürler hocam...

HARUN EMRE KARADAĞ

İyi ki geldim. Hocamın dediklerini yaptıkça geliştiğimi fark ettim. Müthiş bir sınıf hakimiyeti var hocamın.

FATİH İŞGÜZAR

3 aylık katıldığım bu süreçte bana inanılmaz faydalar sağladı. İngilizce okumak ve okuduğumu anlamak ban inanılmaz keyifler veriyor. Ama biliyorum ki üstüne koymadığım veya zorlamadığım bir dönemde buradaki her şeyi unutacağım. Ceyda hoca ile ingilizce ye bakış ödev kontrolü sayesinde artık her hafta düzenli ödev kontrolü yapılacakmış gibi ödev yapıyorum. Her şey için teşekkürler.

İSİMSİZ

Benim düşüncem hiç bir eksik yok, hatta her şey dört dörtlük. Sıkıntı yaşadığım bir nokta yok. Dersler çok verimli geçiyor. Beklentinin üzerinde çok iyi bir kurs. Sürekli ödev verilmesi ve sınav yapılması öğrenciler için çok verimli oluyor ve eksiklerimizi görmemizi sağlıyor. Ödevlerin çokluğu sayesinde ingilizce benim için ders olmaktan çıkıp bir sorumluluk haline geldi. Her gün nasıl yemek yiyorsam en azından bir parça çevirmeden yatmıyorum. Kelimeleri kalıcı olarak öğrenmemde çok yardımcı oldu bunun içinde ayrıca çok memnunum.

İSİMSİZ

Eğitim don derece kaliteli. İyi ki yazıldım dediğim bir kursta eğitim aldım. Yunus hocama çok teşekkür ediyorum. Kendisi mükemmel bilgili bir insan. İşinin uzamanı.

SERKAN ÇELİK

Öncelikle Y. hocamın gayret, özveri, ilgi ve alakasının mükemmel olduğunu düşünüyorum. İlk geldiğim durumu düşündüğümde aldığım eğitimin çok iyi olduğunu, hocamın gayretinin yarısının ben de olması durumunda hedefe ulaşmamın kaçınılmaz alacağına inanıyorum. Her şey için teşekkür ederim.

İSİMSİZ

2 ay gibi bir süreçte bile hem yds hem de yök dil puanımda gözle görülür bir artış oldu. Kursla ilgili, her şeyden çok memnun olduğumun belirtmek isterim. Başta Yunus hocamızın ilgi ve özenine bir teşekkürü borç bilirim. Tüm Modadil ailesine teşekkür ederim.

İSİMSİZ

Ağustos 2018 ön hazırlık Ceyda hocanın sınıfındayım. Kurumun profesyonel yaklaşımı ve ciddiyeti muazzam. Öğrenciye ders çalışmadan hiç bir şey olmayacağını göstermesi çok önemliydi benim için. Kursun bu bölümüne kadar gayet ciddiyet içinde ve günlük çalışmanın ne kadar önemli olduğunu gördüm. Öğrencinin başarılı olması için gerekli her türlü ortam mevcut.

İSİMSİZ

Kursa gelirken beklentilerim sıfırdı. Ama ilk gündü itibaren verdiğim vereceğim her kuruşu hak ettiklerini anladım. İngilizceyi yeniden öğrendim. Şans eseri Ceyda hocanın sınıfına denk geldim. Bundan daha iyisi de benim için olamazdı herhalde. Hem kursu hem hocamı ayrı ayrı çok sevdim. Dershane her anlamda piyasanın üzerinde bir sistem kurmuş. Yani ütopik bir şey aslında düşünüldüğünde ama burada tıkır tıkır işliyor. Süreç zor, yorucu ama bunları düşünmeye fırsat kalmıyor. Hayatımda hiç bu kadar ödev yapmamıştım ama değdiğini düşündüğümden hiç şikayet de etmiyorum. Beklentisiz geldiğim ve böyle bir kursla karşılaştığım için çok mutluyum. Görünen bir eksik de yok. Her şey olabildiğince iyi.

MAKBULE ÖNDEŞ

Dershaneniz ve dersler beklediğimden daha iyiydi. Dersler çok açık ve anlaşılır geçti. İngilizceye çok uzak biri olarak artık bazı metinleri anlayabiliyor olmaktan dolayı mutluyum. Ceyda hocamıza özellikle enerjisinde dolayı teşekkür ediyorum. Derslerde hiç sıkılmadım.


Başa Dön