0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

BETÜL CAN

Kursta ilk 1 ay devam etmeme rağmen kursun gerek kitapları,kaynakları ile gerekse ders esnasında takip edilen sistemde yeterli olduğunu düşünüyorum.Eğer dersler düzenli takip edilirse çok iyi sonuçlar alınacağına inanıyorum.Naci hocama da emeği ve sabrı için teşekkürler :)

TUĞBA KUŞBUDU

Üniversite 3.sınıftayken bir arkadaşımın tavsiyesiyle strateji kitabınıza,sonra videolarınıza ulaştım.Ankara'ya dönünce YDS denemelerinize katıldım ve denemenizden aldığım puan ile YDS'den aldığım puan arasında 3 puan oynuyordu.2016 haziranda Ankara'ya kesin dönüş yaptığımda ilk işim kursunuza kaydolmak oldu.Keşke 4-5 ay hazırlanabilme imkanım olsaydı.Yinede 8 haftalık bu zaman dilimi bana çok şey kattı.Teşekkür ederim emekleriniz için :) <3

DEMET ÇAKIR

KURS DÖNEMİNİN BENİM İÇİN ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.NACİ HOCAMA VE KURS ÇALIŞANLARINAEMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

GİZEM TEKİNDAĞ

Kurs gayet verimli geçti.Naci hocayla bir buçuk ay boyunca sınava hazırlandık.Anlatımı güzel,net benim için gayet verimli oldu.Naci hocayı çok sevdik.Etrafımdakilere de tavsiye edeceğim bir program.İlginize teşekkürler

EDA ARSLAN

Kurs,hoca ve kaynaklardan oldukça memnun kaldım.Derslerde çözdüğümüz soruların sürekli kontrolü ve hocanın bizlere her sorunun detaylı çözümünü yapması bizim için oldukça verimli oldu.Materyallerin ise kendimi geliştirme anlamında oldukça yönlendirici ve eğitici olduğunu düşünüyorum.

ZEHRA UZUNOĞLU

Genel olarak kurstan memnun kaldım.Naci hoca bilgisiyle bana çok şey kattı.Dersler de oldukça keyifliydi.Herşey için çok teşekkür ederim.Emeğinize sağlık Naci hocam.

BETÜL CAN

Kursa ilk 1 ay devam edeme rağmen kursun gerek kitapları kaynakları ile gerekse ders esnasında takip edilen sistemle yeterli olduğunu dusunuyorum.eger dersler düzenli takip edilirse çak iyi sonuçlar alınacağına inanıyorum naci hocama da emeği ve sabı için teşekkür ederim:))

GÖKÇEN DÜZKAYA

Sadece YDS hazırlık için değil, bu süreç genel ingilizce açısından da diğer kursların verdiği genel geçer bilgiler açısından önemli girdiler yapması, yapabilmesi bakımından önemli derecede ayırt edici bir özellik taşıyor. Oldukça iyi derecede faydalandım diyebilirim.

CANSU KOL

Kurs süresince herhangi bir şikayetim olmadı. Kısa süreli bir kurs olmasına rağmen ilgi ve eğitimden memnun kaldım.

YAHYA CAN TEKSEN

Sınava 1,5 ay kala ne kadar faydalı olabilir bir kurs diye düşünürken sınava bir gün kala sonuç ne olursa olsun çok verimli bir kurs dönemi geçirdiğimi düşünüyorum.

RABİA AKTAŞ

Kursun benim açımdan çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Gerek hocamızın bilgisi, gerekse eğlenceli ders anlatımı ve sorulan her soruya açıklayıcı cevaplar vermesi kurstan oldukça verim almamı sağladı. Herşey için çok teşekkür ederim.

FATİH KOCABAĞ

YDS'ye girmeye karar verdiğimde araştırma yaptım ve kursunuza ulaştım. Uğur Hoca oldukça iyi öğretme kapasitesine sahip bir hoca. Faydalı bir eğitim süreciydi.

YUNUS EMRE ATEŞ

Kaliteli bir hoca. Özellikle çeviri noktasında gayet hızlı ve başarılı. Öğrencilere karşı gayet ilgili. Teşekkür ederim.

YUSUF POLAT

Eğitimden ve hocadan gayet memnunum. Herşey için teşekkür ederim. Ahmet Hocanın ses seviyesinden dolayı bozulan kulak sağlığımla ilgili tüm masrafları size yansıtacağım :) Hayırlı işler...

ALİ KAFALI

Çok başarılıydı. Herşey için teşekkürler. Ahmet Hocam saygılar...

FATMA ERASLAN

Bu kursla tanışmadan önce farklı kursa gitmiş bir öğrenci olarak bu kursla tanıştıktan sonraöncekinin ne kadar boş geçtiğini anladım. Baştan sona keşke dediğim hiçbirşey olmadı iyi ki bu kursla tanıştım. Sonuç ne olursa olsun Ahmet Taşpınar hocamla birlikte bu yola devam ettiğim için çok mutluyum. Herşey için minnettarım. :)

ÖMER FATİH İLBEY

Çok faydalı bir kurs dönemi gecirdim.Başta ahmet hocam ve kantindeki abi olmak üzre herkese teşekkür ederim.Siiz ihtiyacı olan arkadaşlarıma tavsiye edeceğim

BURHAN BAHADIR

Daha öncesinden gelen arkadaşlardan Ahmet hoca tavsiye edidiği için.gerceten aradığımı bulduğuma inanıyorum.olur olmaz bilmiyorum.ama eminimki ahmet hocayı bende edeceğim arkadaşlarıma.cok net!!!!!!

SAFİYE OLCAY

Uğur Hocamıza tavsiye üzerine geldim. Hocamız sayesinde verimli ve keyifli bir sınava hazırlık sürecini tamamladım. YDS'ye hazırlık sürecinde EEC kesinlikle başarılı bir kurs. Uğur Hocamızın katlısı ve emeği için kendisine minnettarım.

YÜCEL SALMAN

1- Hocamız çok iyiydi 2- Maaşına %300 zam yapılamalı 3- Herşey çok güzeldi 4- Teşekkürler


Başa Dön