0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

İSİMSİZ

Normal boylarda zarif bir hanımefendi olan hocamız kurs boyunca üşenmeden, bunalmadan bazı şeyleri tekrar eder ve bizde bazı şeylerin daha da kalıcı olmasını sağlardı. Derslerinde hiç bir zaman negatifliğe kapılmamıza müsade etmez hep bu süreçte ayakta kalmamızı yönünde direktifleri olurdu. Bir gün yağmurlu günde kahvemizi içerken up uzun ingilizce cümleleri arkadan toplayarak gelme dileğiyle :))). Herşey için teşekkürler hocam .

CEREN TAMKOÇ

İngilizceyi sevdiren kadın kursa başlarken bütün ön yargılarımı bertaraf etmiştir. C. hocanın grubunda olduğum için kendimi gerçekten şanslı buluyorum. Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki inanılmaz sabrı özverisi ve çalışkanlığı örnek alınasıdır. aynı zamanda beni ingilizce öğretmenliği okumaya farkında olmadan ikna etmiştir. herkese Ceyda hoca gibi öğretmen gerekli kendinizi ona bırakın ve ingilizceyi öğrenin. Kurumun sistemi ise ciddi bir çalışmayla gerçekten çok faydalı. İngilizceyi fark ettirmeden öğretiyor. Ön Hazırlık benim için çok verimli geçti. Bunun için ekibinize ve özellikle Ceyda Hocaya teşekkür ederim.

İSİMSİZ

Kendi çabamla ingilizce öğrenmek için çok uğraştim. Bu kurs bana çalışma yolu gösterdi. Bir sistemim olduğunu düşünüyorum. C. hocamın emekleri için çok teşekkür ediyorum. Sistemin diğer çalışma metodlarından farklı olması ilgimi çekti. Ve daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Ödevler çok yoğun olmasa pes etmezdim de:))). Ama kurs bitince tamamlamayı düşünüyorum. Herşey için teşekkürler :)))

İSİMSİZ

Programdan ve C. hocadan öğretim tekniklerinden memnun kaldım. İlgili ve öğretene kadar çok ısrarcı bir eğitimci kendileri. Kitaplar ve derslerde yapılan sınavlar da okuduğumuzu anlamamızda ve kelime dağarcığımızın gelişmesinde bize yardımcı oldu. Sınıfa gelip derslere katılarak öğrenim görmenin uzaktan öğrenim görmekten daha faydalı olduğunu gördük. Sistemdeki kelime kutucukları favarim. Ama yeterince sisteme girdim mi? ''HAYIR'' . Bu kurs bittikten sonra sınavdan yeterli bir puan alamazsak bu yeterli çalışmammızdan yani bizden kaynaklı olur diye düşünüyorum. Çünkü EEC yeterli ilgi ve eğitimi sağlıyor.

METİN KAAN GÜNEŞ

C. hocamın derslerinin oldukça zevkli geçti. İngilizceye daha çok bağlanmamı sağladı ve özellikle de herşeyi tekrar etmesiyle kalıcı öğrenmemi sağladı. Kısacası hocam çok iyi anlatıyor :) Kurs sistemine gelince, sistem çok iyi. Mükemmel kurgulanmış sistem sayesinde kelime tekrarı yapabiliyorum. Parçaları çevirebiliyorum. Özellikle PassageWork çok iyi hazırlanmış bir eğitim sitesi.

DENİZ YÜKSEL

Uzaktan eğitim uygulamalarını çok başarılı buldum. Daha önce gittiğim kurslardan çok farklı bir eğitim tarzında öğretim yapılması İngilizceyi daha verimli ve kalıcı öğrenmeme neden olduğu için çok memnun kaldım.

İSİMSİZ

İngilizceden çok haz etmeyen biri olarak sınavı geçmek zorunluluğum olduğundan tavsiye üzerine geldim ve hocamız sayesinde İngilizceyi anlamaya başladım ve sınavın yapılabilecek olduğunu idrak ettim.

BENSU ALDIRMAZ

Ben EEC ye tavsiye üzerine geldim ve uzun zamandır İngilizce eğitimi görmediğim için İngilizceye çok uzaktım. Dersler, kurs, derslerin işleyişi ve yetiştirebildiğim ödevler sayesinde çeviriler konusunda ilerleme kaydettim. C.hocama teşekkür ediyorum.

HÜNKAR GENÇ

EEC ye tavsiye üzerine ulaştım. ardından web sitesini ve yayınları inceledim. kurs süresince eğitim tarzı beni memnun etti. Okuma parça bazıyla çalışma önceden karşılaşmamıştım. faydalı olduğunu da düşünüyorum.

BETÜL ÇİMEN

EEC de eğitim aldığımdan beri baya ilerleme katettim. C.hocamızın sayesinde verdiği ödevler ve eğitim çok etkili oldu.

İSİMSİZ

EEC ye tavsiye üzerine geldim. hocamız çok iyi zamanımız biraz daha olsa daha verimli olabilirdi.

EMRAH SALTALI

C.hocaya tavsiye üzerine geldim. çok ilgili buldum çok yardımcı oldu. bana bile sevdirdiyse ingilizceyi bence çok başarılı.

KÜBRA TARIOĞLU

EEC ye bir arayış içerisindeyken arkadaşımın Uzaktan YDS sistemini incelememi istemesiyle tanıştım.

TUBA GÖKOVA

Sıfırdan başlayan birisi olarak C.hoca sayesinde gerçekten büyük ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum.

MUSTAFA ÖZCAN

Tavsiye üzerine geldim. en az söylenildiği kadar iyi ve kaliteli bir eğitim eğitim kurum olduğunu gördüm. Başta Ceyda Hoca olmak üzere tüm kuruma teşekkür ederim.

İSİMSİZ

English Exam Center kardeşim sayesinde geldim. Kursun verdiği eğitim sonucunda Yüksek Lisansa başladığı için bana güven verdi. bu yüzden katılmak istedim. bende bu kurs en iyi eğitim veren ve insan kendi çabasıyla sınavdan iyi alınabileceğinden dolayı burası da bunu kanıtlıyor.

SERKAN KAYA

İngilizcenin bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim. İngilizceyi bu kadar sevebileceğimi de düşünemezdim. Kursa ilk geldiğim günden itibaren hissettiğim Aile sıcaklığı ve tabiki öğretmenin bana katkısı çok fazla. Hayatımın bundan sonra kalanına fevkalade bir dokunuş yaptığına hissettiğim öğretmenimi ve EEC ailesini çok seviyorum.

FATMA TAŞDEMİR

gerek EEC gerek.C hoca ki ( benim için en büyük paya sahip olan kişi kendisidir ) gerekse diğer çalışanlarının güler yüz, içtenliği ile kursta olmaktan ziyade bir eğitim yuvası :))) İmkanlar için böyle güzel insanlarla çalıştıkları ve bizimle buluşturdukları için ayrıca teşekkür ederim. Öğretmen, anne, kardeş, neticede o güzel enerjisi ile bizim İngilizce fobimizi un ufak eden hocamız için bu küçük kutuya ne yazsam az ve yetersiz kalır. İşini ve bizleri sevdiği o kadar belli ki her öğrenciye böylesine tatlış :))) bir hocayla tanışmak nasip olmaz. iyi ki var ve iyi ki bizimle olan hocama ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

SÜLEYMAN YILMAZ

İş yeri arkadaşımın Suat Hoca aile dostu olması ve kendisinin EEC ailesini tavsiye etmesi ile ulaştım.

İSİMSİZ

Öncelikle bu kursu alarak doğru bir seçim yaptığıma inandırdı beni C. Hoca. Çünkü Ön Hazırlık kursunda gerçekten memnun kaldım. Kurs sonunda ilerleme kaydettim. ders işleme stilini ve hocanın güler yüzlü yaklaşımı, her soruya gayet mütevazi yaklaşmasını takdir ettim. Özetle ders ve hocadan memnunum.


Başa Dön