TARİHÇEMİZ

“EEC DİL OKULU” bugüne kadar İngilizce sınavlara hazırlanırken on binlerce adaya ışık tutmuş, birçok yayına imza atmış ve halen İngilizce sınavlar üzerine hem örgün hem de uzaktan eğitim veren İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından 2006 yılında Ankara’da kurulmuştur.

“EEC DİL OKULU”, 2006 yılının Haziran ayından bu yana, YDS ve IELTS başta olmak üzere TOEFL, LEVEL 4, HAZIRLIK ATLAMA gibi İngilizce sınavlara yönelik eğitim veren bir dil okuludur ve şu anda sadece Ankara’nın Kızılay semtinde başarıyla hizmetine devam etmektedir.

Ankara’da her yıl binlerce adayı sınavlara hazırladığımız dershanemiz English Exam Center, Okuduğunu anlama ve Kelime alanında Türkiye’nin en kapsamlı sitesi olan ve TÜBİTAK Ödüllü sitemiz www.passagework.com, tüm Türkiye’de sınavlara hazırlanan adaylara Ankara’daki içeriğimizi ulaştırmamızı sağlayan sanal dershanemiz www.uzaktanyds.com ve her yıl on binlerce adayın sınavlara hazırlanırken kullandıkları yayınlarımız artık bir dil akademisi olmamızı gerektirdi. Bu nedenle 2006 yılında ENGLISH EXAM CENTER adıyla kurmuş olduğumuz dil okulumuz 2013 yılından itibaren bütün çalışmalarını tek bir çatı altında toplayarak “EEC DİL OKULU” adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

AMACIMIZ

“EEC DİL OKULU”’nin kuruluş amacı, İngilizce öğretiminin yanı sıra ülkemizde birçok alanda karşınıza çıkan ve başarıyla geçememeniz durumunda birçok haktan mahrum kalacağınız İngilizce sınavlar üzerine yoğunlaşarak siz değerli adayların bu sınavlardan hem rahatça geçebilmesini hem de İngilizceyi öğrenme mantığını özümsemesini sağlamaktır. Kurumumuz sadece Sınav İngilizcesi eğitimi veren bir kurum olarak Türkiye’de bu alanda ilk olmayı başarmıştır. Özellikle YDS ve IELTS alanlarındaki başarılarımız kurumumuzun haklı bir gurura sahip olmasını sağlamıştır.

“EEC DİL OKULU”, YDS ve IELTS gibi sınavlara hazırlık konusunda bütün öğrencilerine onları başarıya ulaştıracak kaliteli eğitimi vermeyi ilke edinmiş, öğrenci memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu bir eğitim anlayışı ve her biri kendi branşında uzmanlaşmış öğretim elemanlarından oluşan kadrosuyla Ankara’da, İngilizce sınavlarda istedikleri notu almak isteyen ve hedefleri olan kursiyerlerin ilk tercihi olmayı başarmış ilkeli bir kuruluştur.

“EEC DİL OKULU”, kaliteden taviz vermeden özellikle YDS ve IELTS gibi sınavlarda en yüksek notları alabilmeleri için öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak hem İngilizce mantığını hem de hazırlandıkları sınavların stratejilerini öğretmeyi kendine görev bilmiştir.

VİZYONUMUZ

“EEC DİL OKULU” nin vizyonu, Atatürk ilkelerine bağlı, takım çalışmasına yatkın, paylaşımcı, yenilikçi, dinamik, üretken ve yetkin eğitim kadrosuyla, ileri eğitim teknolojileri kullanılarak ve öğrenci odaklı çağdaş dil öğretim metotlarından yararlanarak ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek, eğitim sektöründe, özellikle İngilizce sınavlar konusunda, farklılıklar yaratıp kalıcı üstünlükler sağlamak amacıyla öncelikle Ankara, daha sonra Türkiye’deki en iyi dil eğitimi veren kurumlardan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

“EEC DİL AKADEMİSİ”'nin misyonları: İngilizce'nin nasıl öğrenildiğini öğretmek, Eğitim programlarını Türkiye ve Türk öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre biçimlendirip tamamen kendine özgü bir İngilizce öğretim modeli oluşturarak en kısa zamanda en verimli şekilde öğrencilerimize kendi amaçları doğrultusunda, özellikle de YDS, IELTS ve TOEFL gibi İngilizce sınavlarında faydalı olabilmek, tüm plan ve programları öğrenci memnuniyetine dayandırmak, İşinin uzmanı olan, profesyonel bir disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan bir kadroya sahip olmak, bilgiyi paylaştıkça başarının artacağına inanmak.

#

HAKKIMIZDA

English Exam Center, bugüne kadar İngilizce sınavlara hazırlanırken on binlerce adaya ışık tutmuş birçok yayına imza atmış olan ve halen İngilizce sınavlar üzerine dersler veren İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından kurulmuştur.

Adres: Mithatpaşa Caddesi, No:33 Kızılay, Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 417 69 10
Faks: (0312) 417 65 92
BANKA HESAP BİLGİLERİ
BANKA ADI: Garanti Bankası
IBAN: TR30 0006 2000 5280 0006 2974 00
HESAP SAHİBİ: DİL AKADEMİSİ EĞİTİM VE YAYINCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Son Tweetler

Facebook