0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

YKS-DİL (Yabancı Dil Testi / YDT)

ÜNİVERSİTEYE DİLDEN HAZIRLANAN ADAYLAR BURAYA! EEC İLE YKS-DİL ÇOK KOLAY !

ENGLISH EXAM CENTER’da YKS-DİL (Yabancı Dil Testi / YDT)

English Exam Center’ın 2006 yılından beri YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS gibi sınavlarda uyguladığı özgün sistem ve edindiği deneyimden YKS-DİL sınavına hazırlıkta da faydalanabilirsiniz. YKS-DİL kurslarımızda “Örgün” ve “Uzaktan” eğitimlerle öğrencilerimizin “okuduğunu anlama, yorumlama, çıkarım yapabilme, dil bilgisi, çeviri yapabilme ve kelime odaklı” becerilerini geliştiriyor onları hedeflerindeki sınava en doğru ve en iyi şekilde hazırlıyoruz.  

Yakın gelecekte meslektaşlarımız olacak bugünün YKS-DİL öğrencileri YDS ve YÖKDİL sınavlarında da başarıyla uyguladığımız “Ön Hazırlık” eğitimiyle English Exam Center’da YKS-DİL hazırlık sürecine başlar. Kolaydan zora doğru ilerleyen ve “Okuduğunu Anlama” odaklı olan bu ön hazırlık eğitimi sayesinde öğrencilerimiz kelime dağarcıklarını genişletir, cümle yapılarını analiz edebilecek kadar dilbilgisi öğrenir ve okuduklarını doğru yorumlama becerilerini geliştirerek bir üst seviyeye hazır hale gelirler. Bütün bunları yaparken sadece sınıf eğitimlerinden değil 7/24 erişebilecekleri ve akıllarına takılan her sorunun ayrıntılı cevabını alabilecekleri www.UzaktanYDS.com video eğitim paketlerinden de faydalanırlar.

Ön Hazırlık eğitiminin ardından, öğrencilerimiz yoğun bir biçimde ve eş zamanlı olarak “Dilbilgisi”, “Okuduğunu Anlama-Kelime-Çeviri” ve “Soru Tipleri” odaklı eğitimlerimizle çalışmalarına hız verirler. Binlerce soru çözerek YKS-DİL soru tipleri konusunda artık ustalaşan öğrencilerimiz sona doğru çözdükleri gerçek sınav tadında özgün denemelerle rakiplerini her yönden iyice tanır hale gelerek süreci sonlandırırlar.

Ayrıca, YKS-DİL öğrencilerimizin Türkçe, Matematik, Sosyal ve Fen alanlarında ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerileri edinebilecekleri kapsamlı bir online eğitim paketini de YKS-DİL programımıza ekledik. Bunun için alanının öncü markalarından www.ogrencix.net ile çözüm ortaklığı yaptık ve bir YKS-DİL adayının İngilizce dışındaki her ihtiyacını karşılayacak bir video eğitim paketi ve 11 kitaptan oluşan bir kitap seti sayesinde öğrencimizin olası bir kurs ihtiyacını da ortadan kaldırdık.

 Not:  English Exam Center’da uygulanmakta olan YKS-DİL programları İngilizce sınavlar konusunda en önde gelen isimlerden olan Suat Gürcan, Rıdvan Gürbüz, Uğur Albayrak, Ahmet Taşpınar ve Yunus Bağcı tarafından hazırlanmaktadır.

YKS-DİL kurslarımız kapsamında öğrencilerimiz;

 

280 Saat Sınıf Dersi

 

100 Saat Zorunlu Etüt (Öğretmen Eşliğinde)

 

510 Saat Video Ders (UzaktanYDS.COM) 

 

Online Okuma-Kelime Ezberleme-Çeviri-Test Modülü (PassageWork.COM) 

 

YKS-DİL Kitap Seti (10 Kitap) 

 

Sınav Ortamı ve Sınav Kalitesinde 20 Deneme

 

sayesinde hedeflerindeki üniversite ve bölüme girebilmek için sınavda ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerilerle donatılırlar.

Ayrıca, öğrencilerimiz eğitim süreleri boyunca hafta içi günlerde 09:00-21:30 ve hafta sonları 09:00-18:00 saatleri arasında dershanemizde verimli bir çalışma ortamı ve sürekli erişebilecekleri öğretmen desteği avantajıyla çalışmalarını sürdürürler.

Not: EEC Dil Okulunda YKS- DİL adayları için sadece İngilizce alanında eğitim verilir.

 

YKS-DİL Kurslarımızda Kullandığımız Kaynaklarımız

 KİTAP ADI  KİTAP HAKKINDA

1. PassageWork YKS-DİL Ön Hazırlık “OKUMA CANAVARI”

Kolaydan Zora Toplam 120 Parça (Çeviriler, Analizler, Sorular)

2. PassageWork YKS-DİL Ön Hazırlık “KELİME CANAVARI”

Okuma Canavarı kitabımızın Kelime, Çeviri ve Test Çalışmaları

3. YKS-DİL Sınav Stratejileri

Tüm Dil bilgisi ve Soru Tiplerini İçeren Strateji Kitabı

4. YKS-DİL Soru Bankası

Her Konudan Sonra Sınıfta Uygulanacak Yaprak Testler

5. YKS-DİL 4’lü Modüler Soru Bankası

Tamamı Çözümlü Sorulardan Oluşan Soru Bankası 

 

6. 120 Günde YKS-DİL Kelimeleri

Günlük Kelime Alıştırmalarıyla Sınav Kelimeleri Çalışması

 

7. Passagework YKS-DİL

Doğrudan Sınava Yönelik 50 Okuma Parçası ve Analizleri

 

8. YKS-DİL 5 Özgün Deneme Sınavı

Tamamı Detaylı Çözümlü, Sınavla Birebir Uyumlu Deneme Kitabı

 

9. YKS-DİL 15 Check-Up Deneme Kitabı

Sınav Formatında Hazırlanmış Özgün Denemeler

10. Deneme Çözüm Programı

Son Dönemde Kursta ve Türkiye Genelinde Uygulanacak 10 Sınav

 

Örgün eğitimimizde 380 ders saati boyunca kullanacağımız basılı materyalin yanı sıra uzaktan eğitim sistemlerimizi de tüm öğrencilerimize aktif hale getiriyoruz. Tüm konu anlatımlarımızın video formatında sunulduğu www.UzaktanYDS.com sitemiz ve TÜBİTAK destekli Okuma-Kelime-Çeviri çalışma sistemi olan www.PassageWork.com sistemine tüm öğrencilerimiz ücretsiz erişebileceklerdir.

Üniversitelerin Yabancı Dil Bölümlerine hazırlanan YKS-DİL adaylarına İngilizce alanındaki 2006’dan beri edindiğimiz tecrübemizi aktarmak, geleceğin öğretmenlerini yetiştirmek ve kendilerine istihdam alanı sağlamak amacıyla kurslarımızda vereceğimiz yaklaşık 10 aylık eğitimimiz için indirimli erken kayıt avantajlarını kaçırmayın.

TYT (Temel Yeterlilik Testi) “Öğrencix Paketi”

Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatı gereği Yabancı Dil Kurslarında Türkçe, Matematik vb. gibi diğer derslere dair grup açmak yasal değildir. Bu nedenle kurumumuzda sadece YKS-DİL – İngilizce grupları mevcuttur. Dil öğrencilerinin girmesi gereken TYT sınavı için ise tüm öğrencilerimize bu konuda Türkiye'nin en iyisi olduğuna inandığımız çözüm ortağımız www.ogrencix.net uzaktan eğitim sistemini sunmaktayız. Ayrıca dil öğrencilerimizin TYT için ihtiyacı olacak www.ogrencix.net kitapları da ücretsiz olarak sunulacaktır. Öğrencilerimiz bu sistemi layıkıyla kullandığı ve faydalandığı sürece, bu dersler için herhangi bir kursa gitmesine gerek yoktur.

ÜCRETSİZ ALACAĞINIZ ÖĞRENCİX.NET KAYNAKLARI

  1. 600 Saat Video Ders (Konu Anlatımı + Soru çözümü) ve Tamamı Video Çözümlü 11 kitap
  2. Çaylaklar için Sıfırdan Matematik Soru Bankası
  3. Çaylaklar için Sıfırdan Geometri Soru Bankası
  4. TYT Matematik Özet konu anlatımlı Soru Bankası
  5. Türkçe Soru Bankası  + Türkçe Ders Notları
  6. Tarih Soru Bankası  + Tarih Ders Notları
  7. Coğrafya Soru Bankası + Coğrafya Ders Notları
  8. Felsefe Soru Bankası + Felsefe Ders Notları
  9. TYT Denemeleri (6 adet)

 

Ayrıntılı bilgi için www.ogrencix.net sitesinde TS (Türkçe-Sosyal) paketini inceleyiniz.

 

Daha fazla bilgi için lütfen arayınız. 0312 417 69 10

Başa Dön