0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

YDS (E-YDS)

YDS ŞAMPİYONLARININ TERCİHİ

YDS hazırlık gruplarının programları bu alandaki yayınları, uzaktan eğitim sistemleri, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunları olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmaktadır. YDS hazırlık gruplarında dersler YDS alanında yayın sahibi ve YDS konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli YDS uzmanları tarafından verilmektedir.

EEC DİL OKULUNDA YDS gruplarımıza katılabilmeniz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca, daha önce YDS’ye girdiyseniz sonuç belgenizi sunmanız, yoksa kurumumuzca hazırlanmış olan YDS seviye tespit sınavımıza kurumumuzda ya da internet adresimizde girerek en az orta seviyede (35+) bir puan almanız gerekmektedir. Eğer seviye tespit sınavımızdan 35+ bir puan aldıysanız ya da daha önce girmiş olduğunuz YDS’den 35-40 değerinde bir notunuz varsa YDS gruplarımıza katılabilirsiniz. Eğer altyapınız bu seviyede değilse sizleri YDS Ön Hazırlık gruplarımıza yönlendiriyoruz. YDS Ön Hazırlık gruplarımızla ilgili detaylı bilgiyi kataloğumuzdaki ilgili bölümde görebilirsiniz.

YDS GRUPLARI

YDS programlarımız ortalama 120 ders saatinden oluşmaktadır.

Kurslarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir.

Hafta içi gündüz ve hafta sonu 09.30 - 13.00 ve 14.00 -17.30 oturumlarımız mevcuttur.

Hafta içi akşam gruplarımız ise 18.15 - 21.45 saatleri arasında yapılmaktadır.

Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ile 4 ay arasında değişmektedir.

Açılacak YDS Gruplarımız İçin Tıklayın..


EEC DİL OKULUNDA YDS grupları adayların notlarına göre ayrılmaktadır ve homojen gruplar oluşturulmaktadır.

EEC DİL OKULUNDA diğer kurumlardan farklı olarak grup dersleri başlamadan önce kayıt olduğunuz tarihten itibaren tüm adaylara kendi seviyelerine göre okuma ve kelime odaklı çalışma programları verilir ve dersler başlamadan önce adayların İngilizce’ye dair bilgi birikimlerini artırmaları sağlanır.

EEC DİL OKULUNA kayıt olduğunuz an itibariyle sizlere Okuma ve Kelime Çalışmalarına yönelik yayınlarımızdan oluşan 3 kitap verilmektedir. Ayrıca uzaktan eğitim sistemlerimiz olan www.UZAKTANYDS.com ve www.PASSAGEWORK.com sitelerimizdeki eğitim ve video panellerine erişim sağlayabileceğiniz şifreleriniz ve bu sistemlerden nasıl faydalanacağınıza dair bir çalışma programı da sizlere sunulmaktadır. Grubunuzun başladığı ilk gün ise YDS Sınav Stratejileri, Test Your YDS Level (Son 10 Sınav ve Çözümleri), Video Çözümlü 7 Özgün Deneme Sınavı yayınlarımızı da alacaksınız.

YDS KURSLARIMIZIN FORMATI

ENGLISH EXAM CENTER’da uygulanan YDS kurslarımızda, 120 ders saatinin yaklaşık 40 ders saatinde YDS SINAV STRATEJİLERİ kitabımızın 1. cildi takip edilerek Gramer Konu anlatımları, çeviri çalışmaları ve detaylı test çözümleri yapılmaktadır. Bu süreçte göreceğiniz konu anlatımları sınavda hem gramer sorularını kolaylıkla yapmanızı hem de tüm gramer yapılarına, cümle dizilimlerine, kısaltmalara vs. hakim olarak tüm sınavda okuduğunuzu daha kolay ve daha hızlı anlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca ilk günden başlayarak her oturumun son dersinde YDS READERS yayınımızdan ve çeşitli kaynaklardan Okuma ve Kelime Çalışmaları yapılmaktadır. Diğer bir deyişle gramer konu anlatımları süreci ile birlikte ilk günden başlayarak okuma ve kelime çalışmaları da yapılmaktadır. Bu sayede Okuduğunu Anlama ve Kelime üzerine kurulu olan YDS’ye hazırlık süreci kolaylaşmaktadır. Ayrıca ara deneme sınavları ile de öğretilen konular pekiştirilmektedir.

Gramer Konu Anlatımlarını, Çeviri çalışmalarını ve Konu testlerini bitirdikten sonraki 40 ders saatinde YDS SINAV STRATEJİLERİ kitabımızın 2. cildi takip edilerek sınavda karışınıza çıkacak tüm Soru Tipleri üzerinde durulmaktadır. “Cümle Tamamlama Soruları Nasıl Çözülmelidir?” gibi başlıkları takip ederek sınavdaki tüm soru tiplerine dair stratejiler verilerek devamında özgün testler çözülmektedir. Bu süreçte de ilk 40 saatte olduğu gibi Okuma ve Kelime çalışmaları devam etmektedir. Diğer bir deyişle, YDS SINAV STRATEJİLERİ kitabı ile birlikte paralel olarak YDS READERS ve YDS DICTIONARY yayınlarımızdan Okuma ve Kelime çalışmaları yaparak sınav için gerekli olan tüm beceriler eş zamanlı olarak geliştirilmektedir. Ayrıca ara deneme sınavları ile de öğretilen konular pekiştirilmektedir.

Sürecimizin son 40 ders saatinde ise tüm konular detaylı bir şekilde bitirildiği için artık deneme sınavları süreci başlamaktadır. Bu süreçte TEST YOUR YDS LEVEL yayınımızdan geçmiş yıllara ait 10 deneme sınavı ile VİDEO ÇÖZÜMLÜ 7 ÖZGÜN YDS DENEME SINAVI kitaplarımız sınav formatında fasiküller halinde adaylara sunulmaktadır ve bu sınavların detaylı çözümleri yapılarak da sınav için tüm hazırlıklar tamamlanmaktadır. Ayrıca sınavdan önce okullarda ve e-yds için internet ortamında yapılan Türkiye geneli YDS / e-YDS deneme sınavları ile de “Gerçek Sınav - Gerçek Mekân” parolamızla hem EEC öğrencileri hem de Türkiye çapında bizleri takip eden YDS adayları YDS / e-YDS öncesindeki son provalarını yapmaktadır.

YDS kursumuz boyunca tüm adaylar www.UZAKTANYDS.com ve www.PASSAGEWORK.com sitelerimizden de faydalanmaktadır. www.UZAKTANYDS.com sitemizdeki 150 saatlik eğitim videoları sayesinde öğrencilerimiz kursta öğrenilen konuları pekiştirebilir ya da istedikleri konuları ve testleri tekrar edebilmektedir. www.PASSAGEWORK.com sitemizde bulunan yaklaşık 700 okuma parçası ve 15.000 kelime sayesinde de öğrencilerimiz Okuma ve Kelime konusunda kendilerini geliştirerek sınava daha donanımlı bir şekilde girebilmektedir.

KURSUMUZA KAYIT OLDUĞUNUZ ANDA SAHİP OLACAĞINIZ UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMLERİ

www.UZAKTANYDS.com / YDS & e-YDS Videoları

English Exam Center’da alacağınız YDS derslerinin yanı sıra YDS Hazırlık gruplarında anlattığımız tüm dersleri izleyebileceğiniz videolardan oluşan www.UZAKTANYDS.com uzaktan eğitim sistemimiz ÜCRETSİZ olarak kullanımınıza açılacaktır. Sistem için gerekli şifre e-posta adresinize ve sms olarak cep telefonunuza gönderilecektir. Şifreniz kayıt olduğunuz günden itibaren sınav tarihine kadar geçerli olacaktır. Ders kaçırmanız halinde kaçırdığınız dersin telafisi veya herhangi bir konuyu tekrar etmek için www.UZAKTANYDS.com her zaman elinizin altında olacak. YDS grubunuz bitene kadar sistemde mevcut olan ve Suat GÜRCAN tarafından anlatılan 150 saat videoyu bitirmeniz sınavdaki başarınızı doğrudan etkileyecektir.

www.PASSAGEWORK.com / YDS & E-YDS Hazırlık Paketi

English Exam Center’daki çalışma sürecimiz ile paralel olarak devam ettirmenizi istediğimiz, Okuduğunu anlama ve Kelime bilgisini geliştirme alanında Türkiye’nin en kapsamlı uzaktan eğitim sistemi olan www.PASSAGEWORK.com uzaktan eğitim sistemimiz ÜCRETSİZ olarak kullanımınıza açılacaktır. Sistem için gerekli şifre e-posta adresinize ve sms olarak cep telefonunuza gönderilecektir. Şifreniz kayıt olduğunuz günden itibaren sınav tarihine kadar geçerli olacaktır. Kayıt olduğunuz günden itibaren bu sistemle çalışmaya başlamanızı ve YDS grubunuzun dersleri devam ederken de düzenli olarak bu sistemden yararlanmanızı öneriyoruz. Sistemde bulacağınız 700’e yakın Okuma parçasının çevirilerini, cümle analizlerini, kelime çalışmalarını, dinleme çalışmalarını, sorularını vs. bu sistemden takip edebileceksiniz.

KURSUNUZDA ALACAĞINIZ YAYINLAR:
“YDS Readers” \ "Passagework YDS" Kitabı: Okuma Parçaları

English Exam Center’daki YDS kursumuz ile paralel olarak devam ettirmenizi istediğimiz, YDS’de konu olabilecek okuma parçalarından oluşan bu kaynak kitap kursumuza kayıt olduğunuz gün verilecektir. Kayıt olduğunuz günden itibaren çalışmaya başlamanızı istediğimiz bu kitaba YDS grubunuzun dersleri devam ederken de düzenli olarak çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Grubunuz başladığında da bu kitaptan seçilen paragraflar ile her oturum sonunda çeviri çalışması yapılacaktır.

“Exam Words in the Pocket” Kitabı: YDS Sınav Kelimeleri

English Exam Center’daki YDS kursumuz ile paralel olarak devam ettirmenizi istediğimiz, YDS’de sık kullanılan ve mutlaka bilinmesi gereken kelimeleri içeren bu kaynak kitap kursumuza kayıt olduğunuz gün verilecektir. Kayıt olduğunuz günden itibaren çalışmaya başlamanızı istediğimiz bu kitaba YDS grubunuzun dersleri devam ederken de düzenli olarak çalışmanız YDS’de çok fazla ihtiyaç duyacağınızbir kelime hazinesine sahip olmanızı sağlayacaktır.

“Prepositions&Phrasal Verbs in the Pocket” Kitabı:YDS-Edat ve Phrasal Verb Sözlüğü

YDS’de sıklıkla kullanılan ve mutlaka bilinmesi gereken edatları ve Phrasal Verb’leri içeren bu kaynak kitap kursumuza kayıt olduğunuz gün verilecektir. Kayıt olduğunuz günden itibaren çalışmaya başlamanızı istediğimiz bu kitap sayesinde YDS’de birçok öğrenci için en önemli problemlerden olan edat ve phrasal verb sorularını çok fazla zorlanmadan cevaplayabileceksiniz.

“YDS Sınav Stratejileri” Kitabı (Konu Anlatımlı)

English Exam Center’daki çalışma sürecimizde birlikte çalışacağımız, sınavda karşınıza çıkacak tüm gramer konularını, tüm soru tiplerini ve bu konulara dair testleri ve çeviri çalışmalarını içeren, YDS için bugüne kadar hazırlanmış en kapsamlı Konu Anlatımlı Test Kitabıdır. Bu kitabımızdaki konuların video anlatımlarına ve testlerin çözümlerine www.UZAKTANYDS.com sitemizden kurs boyunca ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz.

Test Your YDS Level (Son 10 sınav ve çözümleri)

English Exam Center’daki çalışma sürecimizin sonuna doğru YDS Sınav Stratejileri kitabımızı bitirdikten sonra deneme sınavları çözmek için hazır hale geldiğimizde, özgün sorulardan oluşan deneme sınavlarına ek olarak, geçmiş yılların sorularını analiz edeceğimiz kaynak kitaptır.

7 Özgün YDS Deneme Sınavı

English Exam Center’daki çalışma sürecimizin sonunda YDS Sınav Stratejileri kitabımızı bitirdikten sonra deneme sınavları çözmek için hazır hale geldiğimizde, geçmiş yılların sorularına ek olarak analiz edeceğimiz özgün deneme sınavlarından oluşan kaynak kitaptır.

Başa Dön