0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

UZAKTANYDS

www.UZAKTANYDS.com, Ankara’da hizmet veren ve her yıl binlerce adayı YDS başta olmak üzere İngilizce sınavlara hazırlayan ENGLISH EXAM CENTER’ ın sanal kurs boyutudur.

Artık tüm TÜRKİYE Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ’ÜN hazırlamış olduğu sistemle English Exam Center’ın sanal kursu olan www.UZAKTANYDS.com ve www.PASSAGEWORK.com sistemleri ile İngilizce Sınavlara hazırlanabilecek.

UZAKTANYDS.COM NEDİR?

  • www.UZAKTANYDS.com, Ankara’da hizmet veren ve her yıl binlerce adayı YDS başta olmak üzere İngilizce sınavlara hazırlayan ENGLISH EXAM CENTER’ ın sanal kurs boyutudur.
  • YDS’de başarı artık size uzak değil” sloganı doğrultusunda Ankara’da ENGLISH EXAM CENTER çatısı altında verdiğimiz eğitimin aynısını, hatta daha fazlasını artık www.UZAKTANYDS.com aracılığıyla aynı materyaller ve içeriği kapsayacak şekilde hem Ankara’da olup kursumuza gelemeyen hem de Ankara dışında olup bizlere ulaşamayan adaylara sunuyoruz.
  • UZAKTANYDS.COM sayesinde EEC Kadrosu tarafından hazırlanan eğitim setlerinden istediğiniz herhangi birine veya hepsine ulaşabilecek ve sadece internet bağlantısını kullanarak satın aldığınız eğitim setini evinizden ya da iş yerinizden çalışarak sınavlara hazırlanabileceksiniz.
  • UZAKTANYDS.COM kapsamındaki videoların içeriği ile English Exam Center çatısı altında verdiğimiz eğitimin içeriği arasında ve sizlere kargo ile göndermiş olduğumuz yayınlarımız ile kursumuza kayıtlı olan adaylara verilen yayınlar ve uzaktan eğitim paketleri arasında hiçbir fark yoktur.

NEDEN KURULDU?

İngilizce sınavlar alanında Türkiye’nin en iyisi olan uzman kadromuz, Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ yönetiminde 2006 yılından beri her yıl binlerce adayı YDS gibi sınavlara hazırlamaktadır.

Ankara’da olup kurslarımıza katılarak bizlerden yüz yüze eğitim alma imkânı bulan adaylar elde ettikleri başarılar ile şimdiye kadar haklı gururumuz olmayı başardılar. Ancak, Ankara dışındaki adaylara yeteri kadar ulaşamamak bizleri son derece üzüyor ve düşündürüyordu. Bu düşüncelerin bir ürünü olarak UZAKTANYDS.COM hayata geçirildi.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde olup bizlere ulaşamayan adaylara da YDS’de Türkiye rekorları kırmak için UZAKTANYDS.COM ile önemli bir imkân sunuyoruz.

Artık, İngilizce sınavlarda başarıyı hedefleyen herkes, internet bağlantısı olan her yerden ulaşabileceği UZAKTANYDS.COM sayesinde English Exam Center çatısı altında sunulan kaliteli eğitime erişebilecek.

SİTEDE NELER VAR?

  • English Exam Center çatısı altında verdiğimiz YDS Ön Hazırlık ve YDS kursları ile UZAKTANYDS.COM aracılığıyla sahip olacağınız eğitim setlerinin içerikleri farklı değildir. Hatta video panelindeki anlatımlarımızda kursumuzdaki eğitim içeriğimizden daha fazlasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
  • Sitemizde YDS Ön Hazırlık modüllerimiz ESSENTIAL ve SMART paket adı altında sunulmaktadır.
  • Sitemizde YDS modüllerimiz STANDART ve PREMIUM paket adı altında sunulmaktadır.
  • Sitemiz sürekli olarak hem mevcut paketlerin içeriğine eklemeler yapılarak hem de yeni e-paketler ile zenginleştirilmektedir.
  • Sitemizde YDS adına gerekli olan tüm Gramer Konu Anlatımları, Soru Tipleri Açıklamaları, Özgün Sorular, Binlerce çözümlü test, Çeviri çalışmaları, Okuma ve Kelime çalışmaları ve çıkmış soruların çözüm videolarını bulabilirsiniz.

Başa Dön