0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

ÖN HAZIRLIK

İngilizce bilgin sıfır seviyesinde bile olsa KORKMA! MODADİL Ön Hazırlık programları seni sıfırdan alır, YDS ve YÖKDİL gruplarına hazır hale getirir.

YDS ÖN HAZIRLIKgruplarının programları bu alandaki yayınları, uzaktan eğitim sistemleri, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunları Suat GÜRCAN, Rıdvan GÜRBÜZ ve UĞUR ALBAYRAK tarafından hazırlanmaktadır. YDS Hazırlık gruplarında dersler YDS alanında yayın sahibi ve YDS Ön Hazırlık konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli YDS uzmanları tarafından verilmektedir.

EEC DİL OKULUNDA YDS gruplarımıza katılabilmeniz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca, daha önce YDS ‘ye girdiyseniz sonuç belgenizi sunmanız, yoksa kurumumuzca hazırlanmış olan YDS seviye tespit sınavımıza kurumumuzda ya da internet adresimizde girerek en az orta seviyede (35+) bir puan almanız gerekmektedir. Eğer seviye tespit sınavımızdan 35+ bir puan aldıysanız ya da daha önce girmiş olduğunuz YDS’den 35+ değerinde bir notunuz varsa YDS gruplarımıza katılabilirsiniz. Eğer altyapınız bu seviyede değilse sizleri YDS Ön Hazırlık gruplarımıza yönlendiriyoruz.

EEC DİL OKULUNA kayıt olduğunuz an itibariyle Okuma ve Kelime Çalışmalarına yönelik 6 kitaptan oluşan PASSAGEWORK YDS Ön Hazırlık Setimizi ve Kelime Çalışmasına yönelik hazırlamış olduğumuz YDS WORD STORE kitabımızı alabilirsiniz. Ayrıca uzaktan eğitim sistemlerimiz olan www.UZAKTANYDS.com ve www.PASSAGEWORK.com sitelerimizdeki eğitim ve video panellerine erişim sağlayabileceğiniz şifreleriniz ve bu sistemlerden nasıl faydalanacağınıza dair bir çalışma programı da sizlere verilmektedir. Grubunuzun başladığı ilk gün de STEP BY STEP ÇEVİRİ ÇALIŞMASI kitapçığımızı alabileceksiniz.


ön hazırlık
Eğer YDS grupları için yeterli altyapıya sahip değilseniz;
  • Hedefiniz YDS’den iyi bir not almaksa,
  • İngilizce Sınavlara yönelik Ön Hazırlık eğitimi vermeyen Genel İngilizce kurslarında vakit kaybetmek istemiyorsanız,
  • YDS’de test edilen Okuma, Kelime ve Dilbilgisi becerilerine yönelik çalışma yaparak doğrudan sınav formatında çalışmak istiyorsanız EEC Dil Okulundaki YDS Ön hazırlık gruplarımıza katılabilirsiniz.

YDS ÖN HAZIRLIK programlarımız 100-160 ders saatinden oluşmaktadır.

Kurslarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir.

Hafta içi gündüz ve hafta sonu 09.30 - 13.00 ve 14.00 -17.30 oturumlarımız mevcuttur.

Haftaiçi akşam gruplarımızda ise dersler 18.15 - 21.45 arasında yapılmaktadır.

Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ile 5 ay arasında değişmektedir.

EEC DİL OKULUNDA uygulanan ve YDS temel alınarak oluşturulmuş Ön Hazırlık programlarında temel İngilizce bilgilerinden başlayarak bir eğitim verilir ve Okuma parçaları aracılığıyla kursiyerlerimizin hem İngilizce dilbilgisi hem de kelime hazinelerini geliştirecek çalışmalar yapılır. Bu çalışmaların yanında, kursiyerlere YDS mantığına aşina olabilmeleri için en baştan itibaren soru çözüm teknikleri ve sınav stratejileri de aktarılmaktadır. Okuma çalışmaları ve metin analizleri ile İngilizce bir cümleyi nasıl anlayabileceğinizi bütün detayları ile kavrama şansını yakalayacağınız YDS Ön Hazırlık kursunu tamamladıktan sonra YDS gruplarından en üst düzeyde verim alabilecek noktaya gelebilirsiniz.

Yukarıda bahsedildiği gibi, 100-160 ders saatlik kurs süresi boyunca tüm adaylar www.UZAKTANYDS.com ve www.PASSAGEWORK.com sitelerimizden de faydalanmaktadır. www.UZAKTANYDS.com sitemizde Uğur ALBAYRAK hocamız tarafından anlatılan 350 saat video ders, www.PASSAGEWork.com sitemizde bulunan ve YDS Ön Hazırlık için oluşturulan 180 okuma parçası ve 5.000 kelime (eş ve yakın anlamlıları hariç) sayesinde de öğrencilerimiz Okuduğunu Anlama, Yorumlama, Çıkarım yapabilme ve Kelime bilgisi konusunda kendilerini ciddi anlamda geliştirebilmektedir.

ön hazırlık

YDS hazırlığı yapmak istiyorsanız ve sıradan Genel İngilizce kurslarında boşa harcayacak vaktiniz yoksa YDS Ön Hazırlık programlarımız ile ihtiyacınız olan İngilizce altyapısını en kısa sürede ve en etkin şekilde sizlere sunuyoruz. Sizleri de YDS Ön Hazırlık gruplarımızdan başlayarak EEC Ailesinin bir ferdi olmaya davet ediyoruz.

Açılacak Ön Hazırlık Gruplarımız İçin Tıklayın..


KURSUMUZA KAYIT OLDUĞUNUZ ANDA SAHİP OLACAĞINIZ UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMLERİ

www.UZAKTANYDS.com / YDS Ön Hazırlık Videoları
  • English Exam Center’da alacağınız YDS ÖN Hazırlık derslerinin yanı sıra YDS Ön Hazırlık gruplarında anlattığımız tüm dersleri izleyebileceğiniz videolardan oluşan www. UZAKTANYDS.com uzaktan eğitim sistemimiz ÜCRETSİZ olarak kullanımınıza açılacaktır.
  • Sistem için gerekli şifre e-posta adresinize ve sms olarak cep telefonunuza gönderilecektir. Şifreniz kayıt olduğunuz günden itibaren grubunuzun bitim tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Ders kaçırmanız halinde kaçırdığınız dersin telafisi veya herhangi bir konuyu tekrar etmek için www.UZAKTANYDS.com her zaman elinizin altında olacak. YDS Ön Hazırlık grubunuz bitene kadar sistemde mevcut olan ve Uğur ALBAYRAK hocamız tarafından anlatılan 350 saat video dersi bitirmeniz altyapınızı kuvvetlendirmek ve YDS grubuna daha donanımlı şekilde devam etmeniz adına çok faydalı olacaktır.
www.PASSAGEWORK.com / YDS Ön Hazırlık Paketi
  • English Exam Center’daki çalışma sürecimiz ile paralel devam ettirmenizi istediğimiz, Okuduğunu anlama ve Kelime bilgisini geliştirme alanında Türkiye’nin en kapsamlı uzaktan eğitim sistemi olan www.PASSAGEWORK.com uzaktan eğitim sistemimiz ÜCRETSİZ olarak kullanımınıza açılacaktır.
  • Sistem için gerekli şifre e-posta adresinize ve sms olarak cep telefonunuza gönderilecektir. Şifreniz kayıt olduğunuz günden itibaren grubunuzun bitim tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kayıt olduğunuz günden itibaren bu sistemle çalışmaya başlamanızı ve YDS Ön Hazırlık grubunuzun dersleri devam ederken de düzenli olarak bu sistemden yararlanmanızı öneriyoruz.
  • www.UZAKTANYDS.com sitemizde video ders anlatımı olarak bulacağınız 180 Okuma parçası ile ilgili Seslendirmeleri, Parça Çevirilerini, Cümle Analizlerini, Kelime çalışmalarını, Okuma parçalarına ait soruları vs. bu sistemden takip edebileceksiniz.

KURSUNUZUN BAŞLAYACAĞI GÜN ALACAĞINIZ YAYINLAR

Passagework YDS Ön Hazırlık Kitap Seti – Okuma - Kelime - Çeviri Kitabı

6 seviyeden oluşan, 6 kitap içeriğine sahip bu kitap setimiz English Exam Center’daki çalışma sürecimizde Okuma ve Kelime Çalışmaları yapacağımız ve bu süreçte birlikte bitireceğimiz, aynı zamanda ODTÜ Hazırlık Okulunda da okutulan Reader At Work I kitabının detaylı analizlerinin içeren ana kaynak kitabımız olacaktır.

Sizleri YDS Gruplarına hazır hale getirmek için gerekli olan tüm içerik, Okuma parçaları aracılığıyla öğretmeniniz tarafından aktarılacaktır. Bu kitaplardaki 180 okuma parçasının video anlatımını www.UZAKTANYDS.com sitemizde, parça analizlerini, çevirilerini, kelime çalışmalarını, dinlemelerini, parçaya dair soruları vs. ise www.PASSAGEWORK.com sitemizde bulacaksınız. Süreçte gerekli olan tüm kelime, gramer vs. bilgiler Okuma parçaları aracılığıyla bu kitaplar üzerinden sizlere aktarılacaktır. Böylece Okuma parçaları aracılığıyla diğer dil becerilerinizi geliştirmeye yönelik bu sistemimize siz de dahil olacaksınız. ön hazırlık

KELİME CANAVARI – PW YDS Ön Hazırlık Kelime Alıştırma Kitabı

ön hazırlıkYDS Ön Hazırlık sürecinde PASSAGEWORK YDS Ön Hazırlık kitap setimizde, www.PASSAGEWORK.com ve www.UZAKTANYDS.com sitelerimizde kelime çalışmaları yapabileceksiniz. Bu çalışmalara ek olarak Passagework YDS Ön Hazırlık serimizin önemli ve sınava yansıyabilecek tüm kelime ve yapılarına dair bol bol alıştırma yapabileceğiniz ve bu sayede 6 seriden oluşan kitap setimizdeki tüm kelimeleri tekrar ederek kalıcı hale getirebileceğiniz KELİME CANAVARI yayınımız da sizlere verilecektir.

EEC Paneline yüklenecek dosyalar

ön hazırlıkEnglish Exam Center’daki çalışma sürecimiz ile paralel olarak devam ettirmenizi istediğimiz ve EEC paneline yüklenecek çeşitli dosyalar ve ek materyaller de olacak. Ayrıca YDS Ön Hazırlık sürecinde gelişim sürecinizi görmeniz için Seviye Bitirme Sınavları ve sürecin sonunda YDS gruplarına devam edebilmeniz adına YDS Ön Hazırlık Bitirme Sınavı da uygulanacaktır.

Başa Dön