0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

HAKKIMIZDA

EEC DİL OKULUNUN eğitim kadrosu aynı mantık ve metot doğrultusunda ders anlatmayı ilke edinmiş, tüm eğitim ve öğretim süreci boyunca aynı dili konuşan ve standart bir eğitim vermeyi başaran bir ekiptir.

TARİHÇEMİZ

Türkiye’de “Exam Center: Sınav Merkezi” adını kullanan ilk kurum olan Dil Okulumuz ENGLISH EXAM CENTER bugüne kadar İngilizce sınavlara hazırlanırken yüz binlerce adaya ışık tutmuş, birçok yayına imza atmış ve halen öncelikli olarak İngilizce sınavlar üzerine hem Örgün hem de Uzaktan Eğitim veren, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunu olan İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından 2006 yılında Ankara’da kurulmuştur.

2006 yılında sadece İngilizce Sınavlara yönelik eğitim vermek amacıyla “ENGLISH EXAM CENTER” adıyla faaliyet gösteren ve her yıl binlerce adayı İngilizce Sınavlara hazırlayan kurumumuz, Okuma ve Kelime çalışmaları alanında Türkiye’nin en kapsamlı sitesi olan TÜBİTAK Ödüllü sitemiz www.PASSAGEWORK.com, tüm Türkiye’de YDS’ye hazırlanan adaylara Ankara merkezimizdeki eğitim içeriğimizi ulaştırmamızı sağlayan www.UZAKTANYDS.com ve her yıl on binlerce adayın sınavlara hazırlanırken kullandığı YAYINLARIMIZ artık bir DİL OKULU olmamızı gerektirdi.

Bu nedenle, 2006 yılından itibaren sadece YDS odaklı eğitim veren kurumumuz 2015 yılından itibaren TOEFL, IELTS, Genel İngilizce, Uzaktan Eğitim, Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı gibi alanlarda da daha etkin rol alıp, faaliyet alanını genişleterek tüm çalışma ve hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak “EEC DİL OKULU” adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

EEC DİL Okulunda, YDS / YÖKDİL ve bu gurplar için düzenlenen Ön Hazırlık programları başta olmak üzere TOEFL, IELTS, PTE, TOEIC, TIPDİL, LEVEL 4, PROFICIENCY (Hazırlık Atlama), LYS-DİL gibi İngilizce Sınavlara yönelik eğitimler verilmektedir. Kursumuz Ankara merkez olmak üzere, çözüm ortakları ile birlikte diğer illerde de hizmet vermektedir. Ayrıca kurumumuzda herhangi bir sınav hedefi olmayan adaylar için Genel İngilizce ve Academic Speaking programları da yoğun bir şekilde devam etmektedir.

AMACIMIZ

  • EEC DİL OKULUNUN kuruluş amacı, İngilizce öğretiminin yanı sıra ülkemizde birçok alanda karşınıza çıkan ve başarıyla geçememeniz durumunda birçok haktan mahrum kalacağınız YDS ve YÖKDİL gibi İNGİLİZCE SINAVLAR üzerine yoğunlaşarak siz değerli adayların bu sınavlardan hem kolaylıkla geçebilmesini hem de İngilizceyi öğrenme mantığını özümsemesini sağlamaktır.
  • EEC DİL OKULU özellikle Sınav İngilizcesi eğitiminde Türkiye’de İngilizce Sınavlara hazırlanma sürecini şekillendirme konusunda ilk olmayı başarmıştır. Özellikle YDS ve YÖKDİL alanındaki Türkiye rekorlarımız ve başarılarımız kurumumuzun haklı bir gurura sahip olmasını sağlamıştır.
  • EEC DİL OKULU, YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık konusunda bütün öğrencilerine onları başarıya ulaştıracak kaliteli eğitimi vermeyi ilke edinmiş, öğrenci memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu bir eğitim anlayışı ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış öğretim elemanlarından oluşan kadrosuyla Ankara’da ve diğer illerdeki çözüm ortaklarıyla, İngilizce sınavlarında istedikleri notu almak isteyen ve gerçekten hedefleri olan kursiyerlerin ilk tercihi olmayı başarmış ilkeli bir kuruluştur.
  • EEC DİL OKULU, kaliteden taviz vermeden özellikle YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS gibi sınavlarda en yüksek notları alabilmeleri için öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak hem İngilizce mantığını hem de hazırlandıkları sınavların stratejilerini öğretmeyi kendine görev bilmiştir.
  • EEC DİL OKULU, nihai hedefinde herhangi bir sınav olmayan ve İngilizceyi öncelikli olarak Konuşmaya yönelik öğrenmek isteyen adaylara da Dinleme ve Konuşma odaklı düzenlenen GENEL İNGİLİZCE ve SPEAKING programları ile destek vermeyi amaçlamıştır.

EEC KADROSU

EEC DİL OKULUNUN eğitim kadrosu aynı mantık ve metot doğrultusunda ders anlatmayı ilke edinmiş, tüm eğitim ve öğretim süreci boyunca aynı dili konuşan ve standart bir eğitim vermeyi başaran bir ekiptir. Bu ayrıcalık, bizi diğer kurumların kadrolarından ayıran en büyük özelliktir. Kadromuz daha önce çeşitli üniversitelerde görev yapmış olan ve özellikle Sınav İngilizcesi konusunda deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

EEC Kadrosu ile Tanışın

Başa Dön