0312 417 69 10 Eğitim Danışmanı

AÇILACAK GRUPLARIMIZ

AÇILACAK GRUPLARIMIZ

Sınav dönemi ayrımı yapmaksızın, hali hazırda kayıtları devam eden bütün YDS, YÖKDİL, YDS Ön Hazırlık, ve Okuma-Kelime-Çeviri-Test kurslarımızın güncel program bilgilerine, kontenjan durumlarına ve ders saatleri gibi detaylarına bu bölümden erişebilirsiniz. Bu sayfadaki bütün bilgiler anlık olarak güncellenmektedir.

DETAYLI ARAMA

Grup Kodu Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Kontenjan Detay

HAZIRLIK ATLAMA’da EEC Farkı!


Hazırlık Atlama (Proficiency) gruplarımızın içeriğini üniversitenizdeki hazırlığı atlayabileceğiniz ve İngilizcenin tüm becerilerinde kendinizi geliştirebileceğiniz şekilde hazırladık. “Her Güne 1 Beceri” çerçevesinde oluşturduğumuz müfredatta Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 10:00 ile 14:45 saatleri arasında derslerin olacak.

Pazartesi günleri “Çok Gezen Bilir” iddiasını bir kenara bırakıp “Çok Okuyan Bilir” diyoruz. Bol bol parça okuyup Okuduğunu Anlama ve Yorumlama becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Her Salı kulaklarımızın pasını siliyoruz. Ne demiş atalarımız: “İki Kulak Bir Dil İçin”. Çok çeşitli alanlardan seçilmiş temel seviye dinleme parçalarıyla “Duyduğunu Anlama” becerinize odaklanıyoruz.

Çarşamba günleri “Söz Uçar Yazı Kalır” diyerek mükemmel fikirlerimizi kâğıda döküyoruz. Daha önceden okumuş olduğumuz parçalarla konu olarak benzerlik gösteren Writing dersleriyle 10 ayrı essay türünde yazma becerinizi perçinliyoruz.

Perşembe’leri “Bilmezsen Kelime, Ne Kaldı Eline” deyimini benimseyip kelime ve gramer çalışıyoruz. Use of English and Vocabulary derslerimiz, önceki derslerimizde işlediğimiz okuma parçalarının içerisinde geçen dilbilgisi yapılarını ve kelimeleri daha detaylı bir şekilde görmenizi amaçlamaktadır.

Her Cuma ise “Anlıyorum ama Konuşamıyorum” belasından kurtulmak için bol bol konuşuyoruz. Hazırlık Atlama sınavlarınızda yapılacak olan Speaking sınavlarına yönelik mülakat tipi ve münazara tipi konuşma egzersizleriyle artık konuşmaya çalışmaktan çekinmeyecek ve kendinizi İngilizce olarak en iyi şekilde ifade edebileceksiniz.

Hazırlık Atlama (Proficiency) gruplarımız hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa Dön